Öğretmen Haberleri, MEB Personel, Öğretmen Atamaları, KPSS Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa Öne Çıkanlar Başvuru Ekranı Açıldı 31.01.2013 16:37
Başvuru Ekranı Açıldı

2013 Yılı Özür Grubu Ataması Başvuruları sayfası Açıldı Başvuru Sayfası açıldı

2013 Yılı İldışı Özür Grubu Başvuruları için tıklayınız.

Meb tarafından açıklanan 2013 şubat özür grubu duyurusunda 31 Ocak-3 Şubat 2013 tarihleri arasında sayfasında öncelikle başvuru yapılacak herhangi bir okul tercihi yapılmayacak sadece özür grubu başvurusunda bulunacağınız özrünüze dair bilgileri ve evraklarını girip başvuru yapılacak.

31 Ocak – 3 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan başvurular sırasıyla okul, ilçe ve il millî eğitim müdürlüklerince onaylanması gerekmektedir gerekli birimler tarafından onaylanan kişiler tercih yapma hakkını kazanacak.

Özür grubu başvurusu kabul edilen öğretmenler ,4-6 Şubat tarihleri birinci aşamada başvurusu onaylanan öğretmenlerin atanmak istedikleri okullara göre mebpersonel sayfasında açılanacak muhtemelen boşalacak yerler listesinden faydalanrak özrünün bulunduğu ile 40 tercih yapabilecek ve ek olarak 41 inci seçenek olarak il genelinde boş kalan okullara atanmak isteyip istemedigini belirtebilecek ve ikinci aşama okul tercihi başvuruları ise sadece okul müdürlüğünce onaylanacaktır.

Bu işlemler bittikten sonra 8 Şubat’ta bilgisayar ortamında yerleştirmeler yapılıp sonuçlar açıklanacak.

11 Şubat 2013 itibariyle ilişik kesmeler başlıyacak.

Gelen Aramalar:öğretmen atama başvuru ekranı,mebbis şubat ataması,öğretmen atama tercih ekranı

Sosyal Medya
Paylaş
Benzer Haberler
zeka oyunları kursu zeka oyunları kursu

Milli eğitim bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından Zeka Oyunları Kursu düzenlenecektir. […]


Köşe Yazarları